Czapki reklamowe z Twoim logo

Czapki reklamowe z Twoim logo

Nakrycie głowy chroni nas przed czynnikami zewnętrznymi i temperaturą. W czasie zimy ochrania nasze głowy przed chłodem, wiatrem i deszczem, z kolei latem czapka z daszkiem zabezpiecza nas przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Często nakrycie głowy jest odzwierciedleniem naszego stylu. Może być również elementem ubioru i podkreśleniem stylizacji. Czapki mają swoich zwolenników, dlatego fakt ten został zauważony i wykorzystany przez reklamodawców. Firma NANA zajmuje się m.in.przygotowywaniem gadżetów reklamowych i projektów graficznych. W ofercie NANA dostępny jest szeroki wybór czapek reklamowych z daszkiem. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie i dla Twoich pracowników. 

Dlaczego warto zainwestować w czapki reklamowe dla Twojej firmy?

Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego, dlaczego czapki reklamowe są świetnym gadżetem reklamowym. Wykonane są one najczęściej z tworzywa sztucznego, czego zaletą jest odpowiednia rozciągliwość i utrzymanie ciepła. Czapki reklamowe dostępne na stronie sklepu NANA dostępne są w uniwersalnym rozmiarze, przez co idealnie sprawdzą się na głowie każdego użytkownika. Na czapce reklamowej przedsiębiorca może umieścić swoje logo lub inny nadruk, który będzie znakiem rozpoznawczym firmy.  Personalizowany element garderoby może stać się popularnym gadżetem reklamowym. Czapki reklamowe idealnie sprawdzą się w promowaniu działalności każdego przedsiębiorstwa. Odpowiednio wykonana czapka reklamowa może okazać się doskonałym prezentem dla pracowników firmy oraz klientów. Ten gadżet reklamowy ma również praktyczne zastosowanie jako element garderoby.

Czapki reklamowe z Twoim logo

Nadruki na czapkach reklamowych

Zdobienie za pomocą nadruku stosuje się najczęściej na gładkich powierzchniach lub w razie pięcio panelowych czapek z daszkiem. Plusem takiego rozwiązania jest nieograniczona liczba kolorów, przejścia tonalne, a co najważniejsze niska cena. Nadruki sprawdzą się idealnie w przypadku sporych nakładów po kilkadziesiąt lub kilkaset sztuk. Koszty związane z nadrukiem na czapkach reklamowych rozkładają się równomiernie na większy nakład i w zasadzie mogą okazać się tańszą opcją, niż jeżeli użyty zostałby do tego celu haft komputerowy. Nowatorskie metody zdobienia, różnorodne farby sprawiają, że grafika zostaje precyzyjnie odwzorowana w krótkim czasie z wielką dokładnością. 

Czapki reklamowe a wyjazdy zorganizowane

Nie ulega wątpliwości, że w czasie wyjazdów, wycieczek lub wędrówek najważniejsze jest bezpieczeństwo. Gadżet reklamowy w postaci czapek reklamowych promujących daną firmę, pełni także funkcję ochronną oraz zwiększa poziom bezpieczeństwa. Czapki reklamowe z daszkiem zapewniają ochronę przed nadmiernym słońcem, wiatrem i owadami. Na upalne dni sprawdzi się model z siateczką, która zapewni odpowiednią wentylację oraz czapka reklamowa z dość obszernym daszkiem pozwalającym zakryć twarz przed promieniami słońca. Różnorodność kolorów czapek reklamowych, dostępnych na stronie sklepu NANA, sprawia, że nikt nie pozostanie niezauważony. W miejscach turystycznych ta kwestia jest dość istotna. Dzięki umieszczeniu na czapce reklamowej logo lub napisu, bez problemu znajdziesz pośród tłumu osobę, której szukasz. 

czapki reklamowe są idealnym pomysłem na promocję firmy. Czapki z nadrukiem firmowym świetnie sprawdzą się jako element garderoby pracowników. Są one także doskonałą alternatywą prezentu reklamowego dla klientów.