Dlaczego warto wynająć samochód dla firmy?

Jak usprawnić pracę firmy przy jednoczesnej optymalizacji wydatków? Kluczowe jest tutaj efektywne planowanie. Samochód firmowy, może nie zawsze jest niezbędny, ale bez wątpienia by się przydał. Wszak dzięki niemu można znacząco zyskać na czasie, gdy przyjdzie coś załatwić, bądź coś przywieźć - bez proszenia kogoś o pomoc, bez czekania na taksówkę.

Niemniej jest to naprawdę poważny wydatek. Do tego na samych kosztach zakupu się nie kończy. Dochodzą przecież koszty związane z utrzymaniem samochodu - ubezpieczenia, przeglądy, naprawy, czasem wymiana części. Jeżeli firmowy pojazd nie jest w danym przedsiębiorstwie potrzebny na “pełny etat” , jego kupno może znacząco obciążać budżet firmy. Innymi słowy, nie zawsze się to opłaca.

 Czy istnieje rozwiązanie które pozwala cieszyć się służbowym samochodem przy jednoczesnej optymalizacji kosztów? Koniecznie rozważ wynajem dla firm z Traficar.pl.

Wynajem samochodów służbowych - oferta biznesowa

Idea wynajmu samochodów do celów służbowych nie jest wcale taka nowa. Długo, z tego rozwiązania korzystały głównie duże korporacje, które szybko dostrzegły, że pozwala ono na obniżenie wydatków przy jednoczesnym utrzymaniu tempa działań. Dzięki temu mogły wykorzystać zaoszczędzone finanse na inne cele biznesowe, inwestycje, rozwój.

Wynajem dla firm z Traficar. pl doskonale sprawdzi się także w firmach średniego, jak i małego kalibru, dzięki dostosowanym do różnych potrzeb ofertom biznesowym.  Samochód można wynająć “na życzenie”, wtedy kiedy będzie potrzebny (za pomocą aplikacji aktywuje się określoną ilość kont służbowych), można zakupić vouchery dla pracowników na wynajem auta gdy zajdzie taka potrzeba. Jeżeli potrzebujesz wynająć samochód lub kilka samochodów do wyłącznego użytku dla firmy, Traficar również to umożliwia. 

Dlaczego warto wynająć samochód dla firmy?

Dlaczego warto wynająć samochód dla firmy?

Oszczędność pieniędzy jest najważniejszym atutem tego rozwiązania. Co więcej, całą uwagę możesz skupić na rozwijaniu biznesu, ponieważ sprawy takie jak ubezpieczenia, sprawdzanie stanu technicznego etc. spoczywają na firmie wynajmującej. 

Zaintrygował Cię wynajem dla firm z Traficar.pl, ale zastanawiasz się również nad leasingiem? W takim razie weź pod uwagę ważną informację - wynajem, w przeciwieństwie do leasingu nie obniża zdolności kredytowej firmy. Jeżeli w przyszłości zamierzasz starać się o kredyt, o zdolność kredytową warto zadbać. W takim wypadku wynajem aut sprawdzi się lepiej.

Za wynajem aut dla firmy otrzymasz szczegółową fakturę wraz z bilingami, dzięki czemu będziesz mógł uwzględnić te wydatki w kosztach. 

Kolejnym atutem jest fakt, że auta dostępne pod wynajem to eleganckie, wygodne samochody z nowoczesnym wyposażeniem. Oczywiście kwestią kluczową jest bezpieczeństwo, dlatego pojazdy są regularnie sprawdzane pod kątem sprawności.

Wynajem samochodu służbowego, to uzyskanie wszelkich zalet płynących z posiadania do dyspozycji pojazdu, bez obowiązków związanych z posiadaniem go na własność. Jeżeli szukasz pomysłu na usprawnienie działań i jednoczesną optymalizację kosztów, to wynajem dla firm z Traficar.pl to jeden z pomysłów wartych rozważenia.